Nasza oferta

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę w zakresie projektowania, tworzenia i utrzymania nowoczesnych stron WWW oraz usług z tym związanych:

Strony WWW

Projektowanie mobilnych stron wwwWykonujemy strony i sklepy internetowe, głównie na bazie najnowocześniejszych systemów zarządzania treścią. Wykonane w ten sposób strony WWW, można łatwo aktualizować, rozbudować lub gruntownie zmodernizować.

Strony wykonujemy z materiałów powierzonych, lecz w razie potrzeby - wykonamy niezbędne  zdjęcia lub napiszemy teksty niezbędne do stworzenia Państwa strony.

Projektując strony WWW przywiązujemy dużą wagę do jej optymalizacji pod kątem łatwego pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Standardowo zgłaszamy mapy stron w Google oraz zgłaszamy nową firmę w Miejscach Google dla Firm (mapy Google).

Do każdej wykonanej strony "podpinamy" profesjonalne statystyki jej oglądalności, by mogli Państwo obserwować ruch na stronie.

Fotografia produktowa

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia produktów dla celów internetowych oraz poligraficznych.

Wizytówki firmy w mediach społecznościowych

Wykonujemy i aktualizujemy wizytówki firm i instytucji w serwisach społecznościowych np. fanpage w serwisie Facebook i innych.

Filmy na YouTube

Wykonujemy kanały filmowe firm i instytucji w serwisie YouTube. Montujemy i umieszczamy filmy informacyjne, reklamowe, instruktażowe, itp.

Hosting stron WWW

Wykonanym przez nas stronom internetowym zapewniamy hosting. W ramach tej usługi zapewniamy fizyczne miejsce na serwerze, gdzie będzie znajdować się Państwa strona WWW oraz konta e-mail.

Pozycjonowanie stron WWW

Pozycjonowanie stron WWW, to szereg czynności mających na celu ustawienie Państwa strony internetowej w wyszukiwarkach na jak najwyższych pozycjach, po wpisaniu słów kluczowych lub fraz, ściśle związanych z działalnością danej firmy. Działania te mają na celu łatwe znalezienie Państwa strony przez potencjalnych klientów. Pozycjonujemy głównie strony, które wykonaliśmy.

Reklama w internecie

Wykonujemy także usługi reklamowe w zakresie:

  • Projektowanie i wykonywanie banerów reklamowych na potrzeby WWW
  • Prowadzenie kampanii reklamowych naszych Klientów w Google AdWords
  • Projektowanie materiałów reklamowych do druku (wizytówki, ulotki, broszury, itp.)
  • Dzierżawa powierzchni reklamowych na naszych stronach WWW